Klöber - Das Unternehmen
HomeO nas

Firma

FirmaGwarancja jakości

InnowacjeKlöber Next Generation

Firma


Firma Klöber-HPi powstała w wyniku połączenia firmy Klöber GmbH z firmą Hausprofi International. Zarówno firma Klöber jak i HPi rozpoczynały swoją działalność w Niemczech w latach 60-tych w zakresie produkcji akcesoriów dachowych i przez wiele lat były wiodącymi producentami w tej dziedzinie.
Firma Klöber na początku produkowała głównie elementy przejść przez połać dachową, kominki wentylacyjne. Do tej pory jest w tej dziedzinie wiodącym producentem w Europie. Ciągły intensywny rozwój powodował poszerzanie oferty o inne produkty związane z wentylacją i zabezpieczeniem dachu, a już w 1989 roku rozpoczęto produkcję nowoczesnych membran dachowych o wysokiej paroprzepuszczalności. W bardzo krótkim czasie firma Klöber również w tym asortymencie stała się jednym z wiodących producentów w Europie.


Gwarancja jakości


Produkty "od profesjonalistów dla profesjonalistów" w rozsądnym stosunku cenowym to dla firmy Klöber-HPi tak samo ważne jak obszerne aktualne portfolio produktów. Wewnętrzne i zewnętrzne badania adekwatne do rozwoju rynku i zmieniających się wymagań gwarantują najwyższą jakość produktów.
Najwyższa jakość produktów oraz bardzo konkurencyjna oferta handlowa sprawiają, że firma Klöber-HPi jest na rynku, zarówno europejskim jak również polskim, jednym z najbardziej atrakcyjnych partnerów handlowych w zakresie akcesoriów dachowych.


Innowacje


Wiele lat wiedzy i doświadczeń w zakresie wymogów rynku i potrzeb klienta wpływają na rozwój produktów i metod produkcji.
Nasze regularne szkolenia dla sprzedawców i wykonawców zapewniają dynamiczny i ciągły rozwój całej branży.

W przypadku Państwa potrzeb szkoleniowych - prosimy o kontakt.


Nasze punkty w Europie ... więcej

Kontakt

Klöber GmbH
Partnerzy strategiczni
Tel.: +48 81 44 17 272
Fax: +48 81 44 80 927
Klöber Export (Niemcy)
Tel: +49 2333 98 77 505
E-Mail

Produktvideos