HomeProduktyPłyty podstawowe & kominki wentylacyjneVenduct® kominek wentylacyjny DN 100

Venduct® kominek wentylacyjny DN 100

Venduct® kominek wentylacyjny regulowany z odpływem kondensatu DN 100

Klöber Venduct® to aerodynamiczny, wysokiej wydajności kominek wentylacyjny stosowany zarówno do grawitacyjnych, jak również wymuszonych systemów wentylacyjnych (np. kuchennych, sanitarnych). W zależności od zapotrzebowania kominek wentylacyjny regulowany Venduct® występuje w wersji o średnicy 100mm lub 125mm. Optymalna geometria kominka zapewnia niezakłóconą wentylację, a specjalnie ukształtowana rynna odprowadza skropliny (kondensat) na pokrycie dachowe, zabezpieczając tym samym przed ewentualnymi szkodami wynikającymi z nadmiernych ilości wilgoci w przewodach wentylacyjnych.

Możliwość regulacji kąta nachylenia - kominek wentylacyjny Venduct® można stosować na dachach spadzistych o nachyleniu od 20º do 50º.

Service & Downloads

Dane techniczneKatalog

Wskazówki bezpieczeństwa:
Zimą przy niekorzystnej pogodzie, z powodu wycieku skroplin z kondensatu może dochodzić do oblodzenia na pokrywie, na rurze i/albo na płycie podstawowej. W celu uniknięcia niekontrolowanych obsunięć polecamy zamontowanie odpowiednich zabezpieczeń, takich jak płotki przeciwśniegowe, belki, rury lub śniegołapy.

Kontakt

Klöber GmbH
Partnerzy strategiczni
Tel.: +48 81 44 17 272
Fax: +48 81 44 80 927
Klöber Export (Niemcy)
Tel: +49 2333 98 77 505
E-Mail