HomeProduktyPłyty podstawowe & kominki wentylacyjne

Płyty podstawowe & kominki wentylacyjne

Venduct®  Płyty podstawowe

Venduct® płyt podstawowe do dachówek, łupka, gontu, płyt falistych

System ponad 400 różnych profili i kolorów płyt podstawowych Venduct® dopasowanych do większości istniejących modeli dachówek, płyt falistych a także odpowiednich do pokryć z łupka, gontu. System ten pozwala na montaż kominków wentylacyjnych, wywietrzników kanalizacyjnych, przejść przewodów do solarów, przejść antenowych itp. Wszystkie części systemu są w pełni kompatybilne z płytami podstawowymi Venduct®.

Venduct®  Płyty podstawowe do blach

Venduct® płyty podstawowe do pokryć z blachy

Płyty podstawowe Venduct® do pokryć z blachy są innowacyjnym oraz profesjonalnym rozwiązaniem w zakresie przeprowadzania przez połać dachową wszelkich instalacji wentylacyjnych i użytkowych. Dopasowane do większości profili blach dachówkowych oraz do blachy płaskiej są w pełni kompatybilne ze wszystkimi częściami systemu Venduct®.

Venduct® uniwersalna płyta przejsciowa DN 100

Venduct® uniwersalna płyta przejściowa DN 100

Venduct® uniwersalna płyta przejściowa DN 100 dzięki elastycznej podstawie dopasowuje się do każdego rodzaju dachówki i tworzy szczelne przejście dachowe odpowiadające profesjonalnym wymaganiom. Wszystkie części systemu są w pełni kompatybilne z uniwersalną płytą przejściową Venduct® DN 100.

Venduct® uniwersalna płyta przejściowa DN 125

Venduct® uniwersalna płyta przejściowa DN 125

Venduct® uniwersalna płyta przejściowa DN 125 dzięki elastycznej podstawie dopasowuje się do każdego rodzaju dachówki i tworzy szczelne przejście dachowe odpowiadające profesjonalnym wymaganiom. Wszystkie poniższe części systemu są w pełni kompatybilne z uniwersalną płytą przejściową Venduct® DN 125.

Venduct® dachówka wentylacyjna

Venduct® dachówka wentylacyjna

Venduct® dachówka wentylacyjna wykonana ze specjalnego, twardego PVC odpornego na warunki atmosferyczne, skonstruowana jest w sposób zapewniający skuteczną wentylację. Dzięki specjalnej budowie szczelin (na zasadzie labiryntu), uniemożliwia przenikanie deszczu i śniegu, a gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie. ... więcej

Kontakt

Klöber GmbH
Partnerzy strategiczni
Tel.: +48 81 44 17 272
Fax: +48 81 44 80 927
Klöber Export (Niemcy)
Tel: +49 2333 98 77 505
E-Mail